Volledige uitslagen Kampioens Clubmatch 22 sepember 2019

 

SHIKOKU

Keurmeester: Mw. W. Roem (NL)

Jongste Puppyklasse reuen

1 Yoru no Hime Daiki-Hailey
NHSB 3146140, Geb: 9/1/2019, V: Saizou go Nagominoizumisou, M: Hailey-Yasuji v.d Egmato, F: E. Wiersma, Eig: E. Groeneveld & M.A. Groeneveld, 1 VB

Jeugdklasse reuen

2 Yoshiharuzakura Go Kachidoki Okamotosou
PKR.V-28483, Geb: 7/11/2018, V: Yoshishizuha Go Shasui No Takisou, M: Ryuuharuzakurahime Go Izumo Yanosou, F: F. Okamato Narashinoshi, Eig: K. Kardasz, 1 U

3 Benjiro-Gaia v.d Egmato
MET.Shikoku.57/19, Geb: 4/8/2018, V: Roshi-Jr-Miki v.d Egmato, M: Gaia by Wolves Mountain, F: E. van Veghel, Eig: J. Jäger, absent

4 Kenji Yamamichi Atae Natsumisou
NHSB 3126513, Geb: 20/6/2018, V: SinRyu of Shikoku House, M: Natsumi, F: H.A.J. ten Thije-Pos, Eig: M. Zweipfennig, 2 ZG

Openklasse reuen

5 Quito-Kaida v.d. Egmato JW'17
MET.Shikoku.24/17, Geb: 27/11/2016, V: G'Akira by Wolve's Mountain, M: Kaida-Miki v.d Egmato, F: E. van Veghel, Eig: Freya Lobbestael, 1 U

Fokkersklasse reuen

6 Kenichi Kinchairo Atae Natsumisou NJK'19
NHSB 3126512, Geb: 20/6/2018, V: SinRyu of Shikoku House, M: Natsumi, F: Eigenaar, Eig: H.A.J. ten Thije-Pos, 1 U

Kampioensklasse reuen

7 Roshi JR-Miki v.d Egmato PL,ME,RO Ch.,BA GCh. MEJCh,JWW'17,W'17,BNLXW'17,BW'17
MET.shikoku.8/16, Geb: 26/8/2016, V: Miki-Saiki v.d Egmato, M: Ch. Roshi-Manyi v.d Egmato, F: Eigenaar, Eig: E.A.M. van Veghel, 1 U/Beste Reu/CAC/BOB

Veteranenklasse reuen

8 Kei-Saiki v.d Egmato EE,LT Ch. JWW'10, EE,LT JCh. BaltW'10,LTJW'10,EEJW'10
EST-01571/09, Geb: 5/2/2009, V: Ommi-Seium v.d Egmato, M: Saiki Aka-Shima v.d Egmato, F: E. van Veghel, Eig: S. Vool, 1 U/res.CAC

Puppyklasse teven

9 Yoru No Hime Freya-Hailey
NHSB 3146144, Geb: 9/1/2019, V: Saizou go Nagominoizumisou, M: Hailey-Yasuji v.d.Egmato, F: Eigenaar, Eig: E.J. Wiersma & R. Wong Chung, 1 VB/Beste Pup

10 Yoru No Hime Nola-Hailey
NHSB 3146143, Geb: 9/1/2019, V: Saizou Go Nagominoizumisou, M: Hailey-Yasuji v.d. Egmato, F: E. Wiersma, Eig: J.G.M. Lenferink, 2 B

Jeugdklasse teven

11 Okaidi-Gaia v.d Egmato
MET.Shikoku.60/19, Geb: 4/8/2018, V: RoshiJR-Miki v.d Egmato, M: Gaia By Wolves Mountain, F: Eigenaar, Eig: E.A.M. van Veghel, 1 ZG

Openklasse teven

12 Kaida-Miki v.d Egmato
MET.Shikoku.15/H/17, Geb: 8/10/2013, V: Toshi-Manyi v.d. Egmato, M: Miki-Saiki v.d Egmato, F: E. van Veghel, Eig: E. van Veghel & F. Lobbestael, 3 ZG

13 Hailey-yasuji v.d Egmato NJK
NHSB 3102433, Geb: 20/11/2016, V: Roshi-Manyi v.d. Egmato, M: Yasuji-Gaia v.d. Egmato, F: E. van Veghel, Eig: E.J. Wiersma, 1 U/Res. CAC

14 Kyouno Sakurahime Go Tamba Kameyamasou
NHSB 3103854, Geb: 1/4/2017, V: Souryuu Go Tamba Kameyamasou, M: Kokuryuume Go Tamba Kameyamasou, F: K. Harada, Eig: N.C. Reimerink & E.A. Richter, 2 U

Kampioensklasse teven

15 Hayato-Michi v.d Egmato NL,BA,CZ,LU,PL Ch. LUJK,BNLX'14,WW'15,EW'14-'16-'18
MET.Shikoku.2/H/16, Geb: 27/10/2011, V: Ch. Roshi-Manyi v.d Egmato, M: Michihana Go Izumo Yanosou, F: Eigenaar, Eig: E.A.M. van Veghel, 1 U/Beste Teef/CAC

 

AMERICAN AKITA

Keurmeester: Hr. N. Suta (BA)

Jeugdklasse reuen

16 Wolfcry Steady Blaze
NHSB 3130129, Geb: 26/7/2018, V: Dynamic Force Chief of Staff, M: Focus for Fame Della Scuderia de Angelis, F: Eigenaar, Eig: S. Cimen, 2 U

17 Remember Me del Casa di Coniglio
LOSH 1283383, Geb: 20/12/2018, V: Ch. Stecal’s Remember My Name, M: Multi Ch. Pure Platinum del Casa di Coniglio, F: Eigenaar, Eig: C. Verbeeke, 3 U

18 Triumf Sibiri Zeus
RKF 5425489, Geb: 12/8/2018, V: Troumf Sibiri Megatron, M: American miracle marylin monroe, F: N. Usoltceva, Eig: N. Lemaire, 1 U/Res. CAC

19 Satrebor Red Alert
NHSB 3154796, Geb: 26/11/2018, V: Melodor All Hell Broke Loose, M: Ituma At Satrebor Of Wettiner Ken, F: R. Wright, Eig: W.A. Steeg, 4 U

Tussenklasse reuen

20 United And Strong Of Hadjime-Yoshi NJK
NHSB 3108735, Geb: 12/1/2018, V: Travistock By Gone Times, M: Kumatomo`s Black An Sassy, F: J.H.C. Volman, Eig: J. Sijberts, 1 ZG

Openklasse reuen

22 Katei-Sayajin Black Iron Tarkus
NHSB 3080233, Geb: 18/4/2017, V: Dynamic Force Platinum Edition with Ruthdales, M: Katei Sayajin Legacy of the Void, F: O. Hulsman, Eig: R. Stulen & D.H.E. Stulen-Heijnen, 3 ZG

23 Dynamic Force Midnight Rambler BJK,NJK
LOSH 1293016 (Imp NL), Geb: 7/12/2017, V: Ch. Lsa Aston Martin, M: Ch. Dynamic Force Ruby Tuesday, F: M. Huls, Eig: C. Verbeeke & M. Huls, 1 U

24 Katei Sayajin Black Hand Gotthard NJK'18,18 BJWNL'18
NHSB 3080236, Geb: 18/4/2017, V: Dynamic Force Platinum Edition, M: Katei Sayajin Lagacy Of The Void, F: O. Hulsman, Eig: R. Bloemendaal, 2 U

Kampioensklasse reuen

25 Blackbear Mountains Ody CIB NL,BE Ch. NJK'16
NHSB 3032587, Geb: 13/7/2015, V: Karidogoya’s Nightmare Nigel, M: Blackbear Mountains Joyce, F: G. Apel, Eig: N. Bergsma & H. van der Heiden, 2 U

26 Daimond Lesli Dlya Donskoy Liberii NL Ch. NJK'16
NHSB 3038732, Geb: 7/10/2015, V: Indevor Hit The Spot, M: Yukimi, F: B.R. Lebedinsky, Eig: J.H.C. Volman & P.E. van Kampen, 4 ZG

27 Kariudogoya's On My Way NL Ch.
NHSB 2994446, Geb: 6/2/2015, V: Kariudogoya's Nightmare Nigel, M: Ch. Kariudogoya's Heavenly Hope, F: A.C. de Jager, Eig: W.A. Steeg, 3 U

28 Dynamic Force Chief Of Staff CIB NL,HR Ch.
NHSB 3057097, Geb: 20/9/2016, V: Ruthdales Blood Sweat 'N Tear, M: Dynamic Force Gimme Gimme Gimme, F: Eigenaar, Eig: M. Huls, 1 U/Beste Reu/BOB/BEST IN SHOW

Jongste Puppyklasse teven

29 Invisable Mush Of The Wild Canyon
NHSB 3154584, Geb: 9/4/2019, V: Ch. Kariudogoya's On My Way, M: American Triumph Ocean Dream, F: Eigenaar, Eig: W.A. Steeg & A.M. Wijtmans, 1 VB/Beste Jongste Pup

Jeugdklasse teven

30 Honest Chie Of The Wild Canyon
NHSB 3136859, Geb: 12/10/2018, V: Ch. Branco Of The Wild Canyon, M: Ch. Elegant Empress Of The Wild Canyon, F: Eigenaar, Eig: W.A. Steeg, 2 U

31 Dynamic Force Romance In The DarQ
NHSB 3139831, Geb: 2/11/2018, V: Dynamic Force Chief Of Staff, M: Regalia's After DarQ, F: Eigenaar, Eig: M. Huls & L.Huls, 1 U/Beste Teef/CAC

Tussenklasse teven

32 Amazing Che Gentle Mercury NJK'18,BJK‘19,LUJK‘19
NHSB 3128897, Geb: 24/2/2018, V: Dynamic Force Chief of Staff, M: Be Amazing Che von Aposteln Zu Köln, F: H. Gabriel, Eig: N. Bergsma & H. van der Heiden, 3 U

33 Sayana Santus
NHSB 3135466, Geb: 3/3/2018, V: Ayrek-Dart Starlait, M: Odri Beautiful Dream, F: E.V. Povelikhina, Eig: A. van Slooten, 4 ZG

34 Wolfcry Dont Judge the Color NJK
NHSB 3114814, Geb: 15/3/2018, V: Dynamic Force Chief of the Staff, M: Saburuko’s Ashes to Ashes, F: S.Cimen, Eig: S. Cimen & D. Ashruf, 2 U

Openklasse teven

35 Gratify Xena of the Wild Canyon
NHSB 3101291, Geb: 29/10/2017, V: Branco of the Wild Canyon, M: American Triumpf Ocean Dream, F: W. Steeg, Eig: A. van Slooten, 4 U

36 Forever Bliss Of The Wild Canyon
NHSB 3070237, Geb: 20/1/2017, V: Ch. Kariudogoya's On My Way, M: Mara-shimas Enya Of Spicey Angel, F: Eigenaar, Eig: W.A. Steeg, 3 U

37 Dynamic Force Belle Of The Ball JWW'18
NHSB 3098798, Geb: 3/10/2017, V: Ch. Celebre's Bombardment Of Regalia, M: Ch. Dynamic Force Gimme Gimme Gimme, F: Eigenaar, Eig: M. Huls & L. Huls, 1 U

38 Wolfcry I Have A Dream NJK
NHSB 3114815, Geb: 15/3/2018, V: Dynamic Force Chief of Staff, M: Saburuko's Ashes to Ashes, F: Eigenaar, Eig: S. Cimen & T. Akca, 2 U

21 Olympea des Gardiens de l'Arche de Noé
LOF 3270/0, Geb: 15/3/2018, V: Multi Ch. Ritetype's High Performance Aston, M: Ritetype Tribal Queen, F: Eigenaar, Eig: N. Lemaire,  1 U/Res. CAC

Kampioensklasse teven

39 Dynamic Force Google Me NL,LU Ch. NJK’17,BJK’18
NHSB 3057945, Geb: 27/9/2016, V: Ruthdales Blood Sweat N’Tear, M: Kevins Dream Da Vinci Code, F: M. Huls, Eig: N. Bergsma & H. van der Heiden, 1 U

40 Bearows Sweet Surprise CIB NL Ch. W'18
NHSB 3045143, Geb: 24/5/2016, V: Satrebor Breitling, M: Whitewreath's Heart Breaker, F: J. v.d. Wal -Seinstra, Eig: J.J. Penner & J. van Zijst, absent

 

AKITA

Keurmeester: N. Suta (BA)

Jongste Puppyklasse reuen

41 Ryuu No Tora Go Hajimari
PKR.V-29015, Geb: 17/5/2019, V: Shingen Go Ootani Kensha, M: Toshiko Go Kodai An Dell'Antico Matagi, F: Eigenaar, Eig: K. Kardasz, 1 VB/Beste Jongste Pup

42 Madoka Go from Watashi no Hoshi
Aangevraagd (Imp. SRB), Geb: 2/5/2019, V: Inuyasha Go from Watashi no Hoshi, M: Megapolis style Aymi, F: M. Vidakovic, Eig: M. Ramaekers & E. Ramaekers, 2 B

Puppyklasse reuen

43 Mara-shimas Daigakusha
NHSB 3145194, Geb: 5/1/2019, V: Daizen Go Di Bordaikatainu Kensha, M: Haru No Kaze Go Awakoku Hikarinomiya, F: W. van der Meer, Eig: V. van Altena & J. Beliën, 1 VB

Jeugdklasse reuen

44 Emi Kyu Hisao of Chiyoko Kensha
NHSB 3140264, Geb: 16/11/2018, V: P'Yamato Go Kiyama, M: Ecstatic Yoko Ono Go, F: T. van de Water, Eig: N.N.J. Herben-Roijen & D. Herben, 2 ZG

45 Emi' Kyū Masato Of Chiyoko Kensha
NHSB 3140267, Geb: 16/11/2018, V: P'Yamato Go KiYama, M: Ecstatic Yoko Ono Go, F: T. van de Water, Eig: W. de Jong-Phookhiew & L. de Jong, NTB

46 Arashi Go Akitanija
LSVK AK 0749/19, Geb: 25/11/2018, V: Hirou Go Fuen No Oka, M: Gaara Go Mokaito, F: M.Eisenas & L. Eiseniene, Eig: D. Majauskas, absent

47 Togarashi Kyo Go Go
NHSB 3141063, Geb: 18/11/2018, V: Shinzan Go Fukuoka Tomiyasusou, M: Togarashi Sachi Go Ichi, F: I. McCulloch, Eig: L. Blonk & M. Den Boef, 1 ZG

Tussenklasse reuen

48 Momomaru Go Fuen No Oka
CMKU/AI/3624/-19/18, Geb: 8/4/2018, V: Sangoku Go Ryuukaen, M: Fuen No Hime Go Daikantou, F: Z. Chade, Eig: J. Cagasova, absent

49 Hiroyuki go Hajimari
NHSB 3128898, Geb: 18/12/2017, V: Hokuto Go Tashiro Futagosou, M: Tensei No Momoko Go Namitori Hoshi, F: K. Kardasz, Eig: S.A. van de Ven, 1 U

Openklasse reuen

50 Kouummaru Go Senshuu Takashihamasou
JKC-JL-00165/17-0, Geb: 20/2/2013, V: Touki Go Senshuu Takashihamasou, M: Hazuki Go Kuyasan Hashitanni, F: E. Takashi, Eig: J. Cagasova, absent

51 Kikumaru Go Fuen No Oka
PKR.V-22880, Geb: 19/5/2015, V: Taiemmaru Go Hinai Ougi, M: Shinkuu Go Kouyasan Hashitani, F: Z. Chade, Eig: K. Kardasz, 2 U

52 Kaiou Go Dell'Antico Matagi
ROI 17/43498, Geb: 27/12/2016, V: Gantan Go Zaou Takumi, M: Hasha Go Dell'Anticio Matagi, F: E. Baglieri, Eig: D. Van Brantegem, 1 U

Kampioensklasse reuen

53 Qibo Baatar v.d. Mulligenvree NL Ch. NJK
NHSB 3077498, Geb: 24/3/2017, V: Ryuuichi Go Shirai, M: Natsu v.d. Mulligenvree, F: R. van Boven, Eig: P.J. van Rongen & B.J. van Rongen-Borg, 4 U

54 Awa Tenjin Go Jr. Matsunaga CH Ch.
NHSB 3163617, Geb: 13/12/2014, V: Ourin Go Jr. Matsunaga, M: Awa Suzuhime Go Jr. Matsunaga, F: Y. Matsunaga, Eig: W. van der Meer, 2 U/Res.CAC

55 Mizo-gawa go Ayoshi CIB NL,DE,LU Ch. NJK
NHSB 2909422, Geb: 11/6/2012, V: V'Gen Go of Kamino Ken, M: Kashiwa-No-Ki Bojima-no-Tora-go, F: E.Hruschka & B.d Luithle, Eig: F.J. Kemp & I. McCulloch, 3 U

56 Antai Tochishiro Ken (imp. ROU) NL Ch. NJK'17
NHSB 3015250, Geb: 6/4/2015, V: Masahiro Ken Go Namitori, M: I'Nozomi De La Vallee Des Samourais, F: Opris M. Catalina, Eig: M.A.V. van Gestel, 1 U/Beste Reu/CAC

Jongste Puppyklasse teven

57 Shiawasehime Go Di Casa Saporito
aangevraagd (Imp. ITA), Geb: 21/5/2019, V: Asahi Go Isosuzuen, M: Shouka Go Senshuu Takashihamasou, F: A. Saporito, Eig: J. Cagasova, absent

58 Reimei Go Hajimari
PKR.V-29000, Geb: 17/5/2019, V: Shingen Go Ootani Kensha, M: Toshiko Go Kodai An Dell'Antico Matagi, F: K. Kardasz, Eig: D.R. Rübbe & V. Kisters, 1 VB

Puppyklasse teven

59 Aka Natsumi Kashikoi of Mogéki
NHSB 3152826, Geb: 21/3/2019, V: Ch. Antai Tochishiro ken, M: Ch. Noshira Miya Go, F: M. van Gestel, Eig: N.P.F. van den Akker, 2 VB

60 Aka Aya Kashikoi Of Mogéki
NHSB 3152822, Geb: 21/3/2019, V: Ch. Antai Tochishiro Ken,M: Ch. Noshiro Miya Go, F: M. van Gestel, Eig: J.A.P.M. van Bommel & F.J.C.M. van Bommel-Vissers, 4 VB

61 Aka Koko Kashikoi of Mogéki
NHSB 3152825, Geb: 21/3/2019, V: Ch. Antai Toshishiro Ken, M: Ch. Noshiro Miya Go, F: M. van Gestel, Eig: M. Jongetjes & B. Dauphin, 3 VB

62 Mara-Shimas Demiyah
NHSB 3145196, Geb: 5/1/2019, V: Daizen Go Di Bordaikatainu Kensha, M: Haru No Kaze Go Awakoku Hikarinomiya, F: W. van der Meer, Eig: Y. Geldof, 1 VB/Beste Pup

Jeugdklasse teven

63 Togarashi Yuusha Go Go
NHSB 3141066, Geb: 18/11/2018, V: Shinzan Go Fukuoka Tomiyasusou, M: Togarashi Sachi Go Ichi, F: I. McCulloch, Eig: W. Jansen-Bodde & R.T.W. Jansen, 2 U

64 Hiromitsu Ryoko Go
LOSH 1280722, Geb: 21/11/2018, V: Hakufumy-No Nanbei Shishi Maru Go, M: Lasuza Tokimitsu, F: M. Swiggers, Eig: D. Lemmens & R. Strijbos, 3 U

65 Daiya Aka Fukushu no Kensha
LOE 18168841, Geb: 17/8/2018, V: Kotei go tamashi kensha, M: Izanami Sekai go Fukushu no Kensha, F: M. Arminio, Eig: A. Vilanova Fernandez, absent

66 Akemi Go Di Casa Saporito
CMKU/AI/3669/-19/18, Geb: 15/12/2018, V: Kuniomaru Go, M: Nao Go Di Casa Saporito, F: A. Saporito, Eig: J. Cagasova, absent

67 Nara
NHSB 3152945, Geb: 7/11/2018, V: Washi Go Di Bordakitainu Kensha, M: Hasaki Team Shizuko, F: M. Dolovac, Eig: J.H.C. Volman & P.E. van Kampen, 4 U

68 Aikohime go Fuen No Oka
PKR.V-28039, Geb: 26/10/2018, V: Hokuto Go Tashiro Futagosou, M: Yunohana go Fuen No Oka, F: Z. Chade, Eig: T. Vanderlinden, 1 U

Tussenklasse teven

69 Chie’ Go Haruna of Chiyoko Kensha
NHSB 3116621, Geb: 2/4/2018, V: Naoko-Kito Go Tokimitsu, M: Ai’ Roku Miyuki of Chiyoko Kensha, F: T. van de Water, Eig: P. Schutte & D. Schutte-Petrusma, 3 ZG

70 Kinoyu Go Kurenai No Kaze
NHSB 310427, Geb: 25/10/2017, V: Houkou Go Fukuoka Sekido, M: Aiko Kensha No Hikari, F: Kurenai No Kaze, Eig: M.F.G. Maassen, 2 U

71 Togarashi Zuki Go Shi
NHSB 3118023, Geb: 5/4/2018, V: Shinzan Go Fukuoka Tomiyasusou, M: Hoshi Of Independent Inu's, F: I. McCulloch, Eig: D. Schellingerhout, 1 U

Openklasse teven

72 Ayumi-ichi Yukusaki
NHSB 2942754, Geb: 27/10/2013, V: Fujiyama No Go Royal Nippon Akitos, M: Jitsu-kei v.h. Hof van Bloemendaal, F: Eigenaar, Eig: L.J.W. van Oorsouw, 3 U

73 Jitsu-kei v.h. Hof van Bloemendaal CW'12-'15
NHSB 2855595, Geb: 25/9/2011, V: Kenryoku Shizuka No Yukimigata, M: Keisho-chi v.h. Hof van Bloemendaal, F: W. van Loon, Eig: L.J.W. van Oorsouw, 1 U/Res.CAC

74 Hiromitsu RhytSuki Go BJK,NJK
LOSH 1270403, Geb: 26/1/2018, V: Hiromitsu P Haiiro Go, M: Hiromitsu O Sashi Go, F: M. Swiggers, Eig: D. Van Mierlo & M. Swiggers, U

75 Saika'yoi Of Shinju Koyasan
NHSB 3054921, Geb: 25/8/2016, V: Hakufumy-No Fukury Maru Go, M: Kagami-Kei v.h. Hof van Bloemendaal, F: S.A. van de Ven, Eig: C.M.J.G. Verkooijen, ZG

76 Saori Go Wataky Kensha
LOE 2368876, Geb: 1/4/2017, V: Daju Go Di Casa Saporito, M: Satsuki Hime Go Shun You Kensha, F: J. Cano Rodicio, Eig: J. Cagasova, absent

77 Megapolis style Hanako
RKF 4568455, Geb: 16/6/2016, V: Genryou Go Miyagi Komuro, M: Himeshiratsuyu Go Kagawa Ishiisou, F: N. Stroich, Eig: T. Vanderlinden, 2 U

78 Togarashi Maiko Go San NJK
NHSB 3083268, Geb: 11/5/2017, V: P'Yamato Go Kiyama, M: Togarashi Sachi Go Ichi, F: Eigenaar, Eig: I. McCulloch & F.J. Kemp, U

79 Yukiyama No Benzaiten Go
NHSB 2982362, Geb: 18/9/2014, V: Fuuetsu Go Shirai, M: Seika Go Kazusa, F: J. Broekhuizen, Eig: R.J.I. Staes, U

80 Megumi Go Haiku Ken LUJK
LOSH 1280383 IMP, Geb: 22/2/2017, V: Gakujou Go Shirai, M: Minako Go Shirai, F: N. Milojkovic, Eig: Th. Samyn, 4 U

Fokkersklasse teven

81 Kiyoko-Go of Hadjime-Yoshi NL Ch. NJK'17,W'17
NHSB 3029650, Geb: 8/1/2016, V: Naoko-Kito Go Tokimitsu, M: Miho-San Go Kiyama, F: Eigenaar, Eig: J.H.C. Volman & P.E. van Kampen, 1 U

82 Aka Kiyoko Hikaru of Mogéki NL Ch. NJK'17 BNLX JK'17
NHSB 3057072, Geb: 19/9/2016, V: Ch. Antai Tochishiro Ken, M: Ch. Noshiro Miya Go, F: Eigenaar, Eig: M.A.V. van Gestel, 2 U

Kampioensklasse teven

83 Sachi Go Sakura No Sono CIB BE,DE VDH,LU Ch.
PKR.V-23454, Geb: 1/1/2016, V: Kouhouryu Go Miyagi Kozaki Kensha, M: Yaya Go Okayama Sugimoto Sou, F: K. Radziminskaja, Eig: E. Platteau, 2 U

84 Kazumi Go Hajimari PL,LT Ch. PL GrandCh. PLCW'17
PKR.V-23047, Geb: 30/12/2015, V: Akatsuki Go Hidden Cascade, M: Saki-Kumiko Go Hajimari, F: Eigenaar, Eig: K. Kardasz, 3 U

85 Mara-shimas Bangiku CIB NL,HR, DE,SK,CH Ch. NJK'18,W'18,BW-B'18,BW-NL'19
NHSB 3076295, Geb: 22/3/2017, V: Multi Ch. Hikarihisha Go Hirosakijou, M: Multi Ch. Haru No Kaze Go Awakoku Hikarinomiya, F: Eigenaar, Eig: W. van der Meer, 1 U/Beste Teef/CAC/BOB

86 Togarashi Sachi Go Ichi NL Ch.
NHSB 3010087, Geb: 12/6/2015, V: Mizo-Gawa Go Ayoshi, M: Hoshi of Independent Inu's, F: Eigenaar, Eig: I. McCulloch & S. Kemp, 4 U

 

SHIBA

Keurmeester: Mw. J. Bannister (UK)

Jongste Puppyklasse reuen

87 Giyu Tempou del Cazadora Blanca
NHSB 3153846, Geb: 31/3/2019, V: Tempouhime go You Djenima, M: Yakumi Irisa del Cazadora Blanca, F: B.A. Kooijmans, Eig: B.A. Kooijmans & I. Kooijmans-Linse, 1 VB/Beste Jongste Pup

Puppyklasse

88 Ichiro Astra Aphrodyte
NHSB 3151128, Geb: 4/3/2019, V: Aiko-Benjiro Asami, M: Masamy, F: L. Houttuin, Eig: M.J.A. Martens, 1 VB

Jeugdklasse

89 Akai Hana Uroshimo
NHSB 3148409, Geb: 28/8/2018, V: Fukushomaru Go Sapporo Kagasou, M: Akai Hana Akira, F: A. Tolmacheva, Eig: J. Brakshoofden, 1 U

90 Always Be Unique Be Momo v.d. Egmato
MET.Shiba214/18, Geb: 1/5/2018, V: Fudzisan Yamatoichi Go Yukiyama, M: Yukiyama Kuni No Miya Nangako Joo, F: E. van Veghel, Eig: K.M. De Waele, 2 ZG

91 Kichirou Go Kazumisou
NHSB 3124088, Geb: 24/5/2018, V: Ebizou go Chisugsou, M: Tanuki Goma Hime Go Kazumisou, F: C. van Kuik, Eig: G. Mourik & C. van Kuik, 3 ZG

92 Okimiyage
NHSB 3154460, Geb: 24/11/2018, V: Meishuu No Masatora Go Seiryuu Hashimotosou, M: Terra Astreya Ayanishikihime, F: M. Kovalenko, Eig: J. van den Akker & W. van der Meer, absent

Tussenklasse

93 Shizen no Tamashii Getsuga Tenshou NJK'19
NHSB 3119538, Geb: 24/4/2018, V: Magic Touch Incipita Vita, M: Ch. Kimi ni Sachi Are go Kuroakasou, F: Z.N. Burgwal, Eig: R. Strijkert & R. Kouwenhoven, 3 U

94 Ai-We-Sed-So On Jutsuki Shadow No
NHSB 3135330, Geb: 4/4/2018, V: Shizen No Tamashii Daido Shoi, M: Setsuzan Divinita Lunare, F: H. Röschard, Eig: E.N. Breedveld & S. Breedveld, 2 U

95 Genseiko of Tai Yuan Taiwan NJK'18
NHSB 3124771, Geb: 21/12/2017, V: Fukugenryuu Go Suishou, M: Shimizu no Tenhime Go of Tai Yuan Kennel, F: T.-P. Wang, Eig: Y. Geldof & W. van der Meer, 1 U/Res. CAC

Openklasse

96 Fumio of Sunrise Inu
NHSB 3099539, Geb: 4/6/2017, V: Uchikatsu Incipita Vita, M: Bita-Go Samurai Yashiki, F: Stipic, Eig: A. Prodanovic & P. Vivenzi Buffoli, 4 U

97 Kaito v. Hucathe
NHSB 3091388, Geb: 20/7/2017, V: Yukon Yamashi Z Kolorowej Bajki, M: Q' Amai To Kinosai, F: H.P.A. van Ham, Eig: E.R.A. van Norden & A.J. van Norden-Rameau, niet te betasten

98 Jaklho You're My Spirit NJK'18
NHSB 3092810, Geb: 8/6/2017, V: Kuromitsumaru Go Hokuto Hanatsukisou, M: Ch. Jaklho I'll Never Find Another You, F: G.J. Wagemans, Eig: K.M. de Groot-Kooy & A. de Groot, 2 U

99 Magic Touch Incipita Vita
NHSB 3063050, Geb: 17/3/2016, V: Multi Ch. Chizuma Incipita Vita, M: Megami Ittousei go You Djenima, F: S. Pavlovska, Eig: P.L. Postma & E. Schipper, 3 U

100 Ogami Yorokobi
NHSB 3090186, Geb: 13/7/2017, V: Aangenaam Game Of Thrones, M: Kohana Yorokobi, F: J. Nijmeijer, Eig: D. Heeremans, ZG

101 Inishie No Ryuugetsu Go Bangaichisou
NHSB 3155269, Geb: 30/7/2017, V: Sanryuu Go Houfu Ooshima Kensha, M: Kurohamahime Go Matsumoto, F: M. Sasuga, Eig: W. van der Meer, 1 U

Fokkersklasse

102 Shizen no Tamashii Daidô Shôi NL,DE Ch. JW'16,W'16,NJK,UV'18
NHSB 3028984, Geb: 25/12/2015, V: Ch. CIB Ebizou go Chisugsou BW'16, M: Ch. Kimi ni Sachi Are go Kuroakasou, F: Eigenaar, Eig: Z.N. Burgwal, 1 U

Kampioensklasse

103 Fudo Kurokyou of Twins Home CIB DE,DCNH,SHCD Ch.
VDH/ShCD 14/0024, Geb: 5/3/2014, V: Ch. Tetsumine go Ryuukyuu Uruma, M: Ch. Akageki no Kawaii of Twins Home, F: D. Schneider, Eig: S. Stief, 2 U

104 Mara-shimas Genbu Go NL Ch. JW.'15,NJK'16,CW'17
NHSB 2988108, Geb: 12/5/2014, V: Houri No Tokihiko Go Sapporo Kagasou, M: Choufume Go Shirakayasou, F: W.v.d. Meer, Eig: W.M.A.J. Kusters & W.v.d. Meer, 3 U

105 Yamamoto del Lago Baikal NL Ch. BNLX W
NHSB 3144675, Geb: 24/4/2015, V: Tempouhime go You Djenima,M: Yira de Brumas del Pirineo, F: A. Mendoza Munoz, Eig: B.A. Kooijmans & I. Kooijmans-Linse, 1 U

Veteranenklasse

106 Yukiyama No Kogane Shourai Go
NHSB 2796762, Geb: 21/5/2010, V: Kenta Go Kanagawa Shirai, M: Morningstar Mia Chousei Sou, F: Eigenaar, Eig: J. Broekhuizen, 2 ZG

107 Jaklho Keep A Dream In Your Pocket CIB NL Ch. W.'12,EurSg'13, DEClubsg'13,CW '16
NHSB 2809795, Geb: 17/9/2010, V: Multi Ch. We-sedso Go Nippo, M: Multi Ch. Jaklho Future Road To Avalon, F: Geert Jan Wagemans, Eig: G.J. Wagemans & B. de Bruin, 1 U/Beste Reu/CAC/BOB

Puppyklasse

108 Of Flanders Crown Sayomi Go To Kuroaka
NHSB 3157599, Geb: 4/1/2019, V: Ch. Jaklho Walk With Me, M: Natsumi of Flanders Crown, F: I. Florée, Eig: H.A. Jansen-Melskens & L.J.H. Jansen, 1 VB/Beste Pup

Jeugdklasse

109 Yoru No Hime Andylu
NHSB 3132900, Geb: 30/8/2018, V: Dar Chingiza Enjoy Every Moment, M: Yoru No Hime Lady In Red, F: Eigenaar, Eig: E.J. Wiersma, 3 U

110 Risa Yorokobi
NHSB 3140025, Geb: 10/11/2018, V: Demishstar Vakidzashi, M: Kohana Yorokobi, F: J. Nijmeijer, Eig: M. Piso Cortes, ZG

111 Chira Kohana del cazadora blanca
NHSB 3125307, Geb: 13/6/2018, V: Koji Katana Go Shun'you Kensha,M: Kohana Irisa Del cazadora blanca, F: B.A. Kooijmans, Eig: E.A.J. Leppink & Th. Leppink, ZG

112 Terra Astreya Kumikosayuri NJK'19
NHSB 3149517, Geb: 18/7/2018, V: Meishuu No Masatora Go Seiryuu Hashimotosou, M: Ginkouhime, F: E. Gerasimova, Eig: J. van den Akker & A. van den Akker-Veldhuijzen, 1 U/Res.CAC

113 Akai Hana Miyuki
NHSB 3149516, Geb: 2/10/2018, V: Inishie No Suzutora Go Bangaichisou, M: Inishie No Ichika Go Bangaichisou, F: A.G. Tolmacheva, Eig: J.M.G. Kusters de Cock, 4 U

114 Deiji v. Xirana Kensha
NHSB 3136579, Geb: 10/10/2018, V: Nobunaga Go Ryuukyuu Miyagi, M: Akira v. Xirana Kensha, F: Eigenaar, Eig: X. Rampelt, 2 U

Tussenklasse

115 First Edition at v.d Egmato ROJK,BAJK
MET.Shiba.152/18, Geb: 27/9/2017, V: GCh. Copperdots Katashi, M: Ch.Yukiyama Kuni No Miya Nagako Joo, F: Eigenaar, Eig: E.A.M. van Veghel, 1 U

116 Ayakira Sayuri Go
NHSB 3113046, Geb: 2/3/2018, V: Dar Chingiza Let's Do Some Hocus Pocus, M: Ayakira Miyoko Go, F: J.M.G. Kusters de Cock, Eig: J.C.M. Klaassen & S.J.D.M. Klaassen, 2 U

117 Akeha go Shikoku Suehiroan
JKC-JS-09091/18-0, Geb: 10/6/2018, V: Aketora go Shikoku Suehiroan, M: Kusunoki no Ichiyou go Iyo Igarashi Kensha, F: S. Inoue, Eig: M. Merres-Kajita, 3 U

118 Chikara Of The Willow Tay
NHSB 3124897, Geb: 9/6/2018, V: Raiden Of The Willow Tay, M: Kokoroyoi Of The WIllow Tay, F: A.A. Hensema, Eig: A.A. Hensema & T.H. Hensema-van der Weij, 4 ZG

Openklasse

119 Yukiyama No Sumi Nagashi Go
NHSB 3087084, Geb: 7/6/2017, V: Seimaru Go Shun’You Kensha, M: Yukiyama Yori No Miya Atsuko, F: J. Mol-Broekhuizen, Eig: J.A. Heijstek & S. Jansen, ZG

120 Katsumi
NHSB 3039654, Geb: 29/3/2014, V: Kenta Go Kanagawa Shirai, M: Nagisa Go Kanagawa Shirai, F: M.A. Kimura, Eig: Y. Silva Rojas, ZG

121 Yoru No Hime Lady In Red EurSgr'17
NHSB 2979995, Geb: 23/9/2014, V: Kensei no Fukuaoi Go Sapporo Kagasou, M: Mara-shimas Princess of the Night, F: Eigenaar, Eig: E.J. Wiersma, absent

122 Shizen No Tamashii Egao No Mahou
NHSB 3075649, Geb: 10/3/2017, V: Daichi No Hideo Of Twins Home, M: Ch. Kimi ni Sachi Are go Kuroakasou, F: N. Burgwal, Eig: S.A. Breedveld-Morrell & N. Burgwal, 2 U

123 Taree Yakumi del Cazadora Blanca DE Ch. VDH,DCNH JCh.
VDH/ShCD 18/Ü001, Geb: 1/1/2017, V: Ch. Hiroshi Tempo Del Cazadora Blanca, M: Yakumi Irisa del Cazadora Blanca, F: B.A. Kooijmans, Eig: S. Stief, 4 ZG

124 Lara Haruna of the Potala Palace
NHSB 3073288, Geb: 26/6/2017, V: Kensei No Fukuaoi Go Sapporo Kagasou, M: Isis Hiyoku of the Potala Palace, F: K.M. Kraaijeveld, Eig: K.M. Kraaijeveld & J.M.S. Kraaijeveld-Dirven, ZG

125 Dar Chingiza Radiant Beauty NJK
NHSB 3112999, Geb: 12/10/2017, V: Copperdots Fuku No Kami No Handzimemasite, M: Hotsumi Hoshi, F: A.A. Avdeeva, Eig: E. Konstapel, 1 U

126 Ayakira Miyoko Go NJK'17
NHSB 3038109, Geb: 24/3/2016, V: Mara-Shimas Genbu Go, M: Katsura, F: J.M.G Kusters de Cock, Eig: J.M.G. Kusters de Cock, 3 U

Fokkersklasse

127 Shizen no Tamashii Guren no Hana
NHSB 3119539, Geb: 24/4/2018, V: Magic Touch Incipita Vita, M: Ch. Kimi ni Sachi Are go Kuroakasou, F: Eigenaar, Eig: Z.N. Burgwal, 1 U

Kampioensklasse

128 Shizen no Tamashii Daikoku Bashira CIB NL Ch. JW’16 NJK,EurSgr’19
NHSB 3028985, Geb: 25/12/2015, V: Ebizou go Chisugsou, M: Kimi ni Sachi are go Kuroakasou, F: Z.N. Burgwal, Eig: R. Rijkhoff & G. Rijkhoff, 2 U

129 Tora No Tsumugi Go Bangaichisou HR,SK Ch. W'18,Bdssg'18,BW-B'18
NHSB 3134677, Geb: 25/7/2017, V: Benitora Go Kyuushuu Asagirisou, M: Toushin No Natsuhime Go Kishuu Toushinsou, F: M. Suzuki, Eig: W. van der Meer, 1 U/Beste Teef/CAC

Veteranenklasse

130 Kuronja CIB NL,DE Ch. UV'15,VHZ/BH'16,VWW'18,NVK,VW'18
NHSB 2773813, Geb: 1/12/2009, V: Multi Ch. We-Sedso Masamune Keiji, M: Jorishiro Do-Kuroi-San, F: A.J. Methorst-Hendriks, Eig: Z.N. Burgwal, 1 U

131 Irisa Niji-Hime del Cazadora Blanca NL Ch. NJK'12,W'11
NHSB 2814033, Geb: 21/10/2010, V: Onan Miyagi del Cazadora Blanca, M: Niji Mara-Hime del Cazadora Blanca, F: B.A. Kooijmans, Eig: B.A. Kooijmans & I. Kooijmans-Linse, 2 U

 

KOPPELS

AKITA:
Kouummaru Go Senshuu Takashihamasou & Saori Go Wataky Kensha,
Eig: J. Cano Rodicio
Momomaru Go Fuen No Oka & Akemi Go Di Casa Saporito, Eig: Z. Chade
Antai Tochishiro Ken & Aka Kiyoko Hikaru of Mogéki, Eig: M.A.W. v. Gestel

AMERICAN AKITA:
Blackbear Mountains Ody & Dynamic Force Google Me, Eig: N. Bergsma
Satrebor Red Alert & Honest Chie Of The Wild Canyon, Eig: W.A. Steeg

SHIBA:
Shizen no Tamashii Daidô Shôi & Kuronja, Eig: Z.N. Burgwal, Beste Koppel in Show


FOKKERIJGROEPEN

GO HADJIMARI, K. Kardasz, Akita
OF THE WILD CANYON, W.A. Steeg, American Akita
SHIZEN NO TAMASHII, Z.N. Burgwal, Shiba, Beste Fokkerijgroep in Show 
TOGARASHI, I. McCulloch, Akita
WOLFCRY, S. Cimen, American Akita