best in show

Welsh Springer Spaniel, Wild Chase des Vauriennes NHSB 2903762
Eig.: T.L. Harmsen

                    

reserve best in show

Grand Basset griffon vendéen, Frosty Snowman NHSB 3058322
Eig.: G.M. Huikeshoven

                              

winnaar rasgroep 1

Australian Shepherd, Austrian Dream Be Well Suited of Wispafete IKC Z76090
Eig.: S. Gibbons


winnaar rasgroep 2

Bordeaux Dog, Kadinsky from the Red Squirrels NHSB 2984806
Eig.: W. Toonen

                                    

winnaar rasgroep 3

Welsh Terrier, Cinderella of the Southern Point NHSB 3006961
Eig.: M. Smeets

                                                                    

Winnaar rasgroep 4

Dashond, langhaar, Luitenant Generaal v.d. Hoefstal NHSB 2996949
Eig.: K. Versluis

                                    

winnaar rasgroep 5

Basenji, Du Vieux Bry of Dodgy Dog NHSB 3069718
Eig.: S.F. Holman

winnaar rasgroep 6

Grand Basset griffon vendéen, Frosty Snowman NHSB 3058322
Eig.: G.M. Huikeshoven

                                   

winnaar rasgroep 7

Vizsla Korthaar, Araz NHSB 3001743
Eig.: P. v. Gils

                                                                   

winnaar rasgroep 8

Welsh Springer Spaniel, Wild Chase des Vauriennes NHSB 2903762
Eig.: T.L. Harmsen

                                   


winnaar rasgroep 9

Lhasa Apso, Close To Perfection Next To You NHSB 2797652
Eig.: M. Radstok

winnaar rasgroep 10

Italiaans Windhondje, Lilette Glitzerflitzer VDH/WI 4380
Eig.: C. Spiekermann

                                                                    

Alle BOBs vind je op de pagina Overzicht kampioenen en uitslagen tentoonstellingen. 

Een overzicht van alle Benelux Jeugdwinners, Benelux Winners, Benelux Veteranen Winners en een overzicht van alle honden die zich gekwalificeerd hebben voor Crufts 2019 vind je op de pagina Benelux Titel Winnaars Nederland. 

De uitslagen van de Junior Handling vind je op de pagina Junior Handling 2017.

Iedereen van harte gefeliciteerd met het behaalde resultaat.