7 oktober 2017
best in show

Grand Basset griffon vendéen Frosty Snowman, NHSB 3058832

Eig.: G . Huikeshoven

                     

reserve best in show

Barsoi Solovyev Datoeda Of Bistrumodny, NHSB 3018642

Eig.: A . Van Den Broek

                    

winnaar rasgroep 1

Shetland Sheepdog Fancy Fire The Sprightly Twinkle, NHSB 3064458

Eig.: L . Enkelaar

winnaar rasgroep 2

Shar-Pei Dragon Tale's Scream And Shout, NHSB 3059496

Eig.: I . Kempinga-Franken

                    

winnaar rasgroep 3

Foxterrier Gladhaar Snugglewood's Joris, NHSB 2986053

Eig.: C . Warmenhoven

                                        

winnaar rasgroep 4

Dwergdashond, ruwhaar General Lee, NHSB 3032843

Eig.: M . Satter

                                                          

winnaar rasgroep 5

Basenji Jokuba C-Quest The Perfect Storm, AKC HP 52791603

Eig.: E . Minne Et L.B. Anders Et K.R. Nijholt

                                       

winnaar rasgroep 6

Grand Basset griffon vendéen Frosty Snowman, NHSB 3058832

Eig.: G . Huikeshoven

                   

winnaar rasgroep 7

Perdigueiro Português Viccor, NHSB 2929650

Eig.: L . Put

winnaar rasgroep 8

Cão de Agua Português Marinella's Wanted Dead Or Alive, AKC WS48428502

Eig.: K . Marangon

                   

winnaar rasgroep 9

Coton de Tuléar Chino Donvillino From Castle Of White Sweethearts, VDH CTV 196.12

Eig.: M . Patzelt

                                       

winnaar rasgroep 10

Barsoi Solovyev Datoeda Of Bistrumodny, NHSB 3018642

Eig.: A . Van Den Broek

                                                            


8 oktober 2017
best in show

Whippet Creme Anglaise's Eat My Dust, NHSB 3029295

Eig.: J. Akerboom - van der Schaaf

                    

reserve best in show

Schipperke Beachview's Dark Night, AKC NP31330001

Eig.: L. Mclachlan

                    

winnaar rasgroep 1

Schipperke Beachview's Dark Night, AKC NP31330001

Eig.: L. Mclachlan

winnaar rasgroep 2

Shar-Pei Dragon Tale's Khaleesi's Rhaegal, NHSB 3003967

Eig.: N. Kempinga

                                                            

winnaar rasgroep 3

Bull Terrier Rocksolids Tornado And Dreams, NHSB 3057116

Eig.: M. De Boer

winnaar rasgroep 4

Dashond, ruwhaar Pier Du Chapeau, NHSB 3026857

Eig.: P. Van Oosten

                                                           

winnaar rasgroep 5

Shikoku Yuu-Saiki v.d. Egmato, NSHB 2737156

Eig.: E. Van Veghel

winnaar rasgroep 6

Beagle Ambassador Xandrina, NHSB 3047066

Eig.: A. Ellens

                                                             

winnaar rasgroep 7

Perdigueiro Português Viccor, NHSB 2929650

Eig.: L. Put

winnaar rasgroep 8

Cão de Agua PortuguêsMarinella's Wanted Dead Or Alive, AKC WS48428502

Eig.: K. Marangon

                                                           

winnaar rasgroep 9

Middenslag Poedel, zwart-wit-bruin Curlfinch Jakira, NHSB 3012104

Eig.: A. Platerink-Kroes

winnaar rasgroep 10

Whippet Creme Anglaise's Eat My Dust, NHSB 3029295

Eig.: J. Akerboom - van der Schaaf

                                                            

Alle BOB's vind je op de pagina Overzicht kampioenen en uitslagen tentoonstellingen.

De uitslagen van de Junior Handling vind je op de pagina Junior Handling 2017.

Iedereen van harte gefeliciteerd.

 

Auteur: Raad van Beheer