Eventuele bezwaren tegen onderstaande kennelnamen dienen voor 10 december 2017 bij het Bureau van de Raad van Beheer te worden ingediend.

De aanvragers worden erop attent gemaakt dat op 15 december 2017 de aanvragen worden opgestuurd naar de F.C.I. ter goedkeuring.   

De kennelnaam mag worden gebruikt zodra de registratiekaart is ontvangen. Toezending van reclamematerialen wil niet zeggen dat de kennelnaam is goedgekeurd. 

Kennelnamen Postcode / Woonplaats aanvrager
ALLTIMEFAVORITE  5707 KM  HELMOND
ANNECHRIST FROM MARY ANN  7772 BT  HARDENBERG
CASA VOM CARMELINA  8166 AM  EMST
FROM LYAPO'S KINGDOM  9036 LR  MENALDUM
GO YAMABUKI SOU  5571 SV  BERGEIJK
LA TORRE DELL"AQUILA  5043 AR  TILBURG
LES BERGERS DE MANIBAU  9473 TE  DE GROEVE
MADE BY APPEL  4836 MG  BREDA
MOMS BULLS CASTLE  4904 DE  OOSTERHOUT NB
NIEUW HEINKENSHOF  6096 BJ  GRATHEM
OF MOBY'S FINEST  7084 AX  BREEDENBROEK
OF MOUNTHILL  6191 KL  BEEK LB
OFF LETRI'S HOME  3243 AD  STAD AAN 'T HARINGVLIET
OLLIANDRES  2583 JX  'S-GRAVENHAGE
POEMOEKEL HOF  5701 XE  HELMOND
PROMISING STAR  4341 CL  ARNEMUIDEN
SIEM'S NIJE BIJKE  6921 GT  DUIVEN
UIT LINVICO'S HART  2991 VJ  BARENDRECHT
V. ANJUMERTERP  8811 HR  RIED
V. STATUM AAN ZEE  8754 EP  MAKKUM FR
V.D. DORPSSTRAAT  6616 AD  HERNEN
V.D. HARSHEKKE  7217 SP  HARFSEN
V.D. WEKEROMSE HOEVE  6733 AA  WEKEROM
WOLVERINES LEGACY  2941 EE  LEKKERKERK

Auteur: Raad van Beheer

7 oktober 2017
best in show

Grand Basset griffon vendéen Frosty Snowman, NHSB 3058832

Eig.: G . Huikeshoven

                     

reserve best in show

Barsoi Solovyev Datoeda Of Bistrumodny, NHSB 3018642

Eig.: A . Van Den Broek

                    

winnaar rasgroep 1

Shetland Sheepdog Fancy Fire The Sprightly Twinkle, NHSB 3064458

Eig.: L . Enkelaar

winnaar rasgroep 2

Shar-Pei Dragon Tale's Scream And Shout, NHSB 3059496

Eig.: I . Kempinga-Franken

                    

winnaar rasgroep 3

Foxterrier Gladhaar Snugglewood's Joris, NHSB 2986053

Eig.: C . Warmenhoven

                                        

winnaar rasgroep 4

Dwergdashond, ruwhaar General Lee, NHSB 3032843

Eig.: M . Satter

                                                          

winnaar rasgroep 5

Basenji Jokuba C-Quest The Perfect Storm, AKC HP 52791603

Eig.: E . Minne Et L.B. Anders Et K.R. Nijholt

                                       

winnaar rasgroep 6

Grand Basset griffon vendéen Frosty Snowman, NHSB 3058832

Eig.: G . Huikeshoven

                   

winnaar rasgroep 7

Perdigueiro Português Viccor, NHSB 2929650

Eig.: L . Put

winnaar rasgroep 8

Cão de Agua Português Marinella's Wanted Dead Or Alive, AKC WS48428502

Eig.: K . Marangon

                   

winnaar rasgroep 9

Coton de Tuléar Chino Donvillino From Castle Of White Sweethearts, VDH CTV 196.12

Eig.: M . Patzelt

                                       

winnaar rasgroep 10

Barsoi Solovyev Datoeda Of Bistrumodny, NHSB 3018642

Eig.: A . Van Den Broek

                                                            


8 oktober 2017
best in show

Whippet Creme Anglaise's Eat My Dust, NHSB 3029295

Eig.: J. Akerboom - van der Schaaf

                    

reserve best in show

Schipperke Beachview's Dark Night, AKC NP31330001

Eig.: L. Mclachlan

                    

winnaar rasgroep 1

Schipperke Beachview's Dark Night, AKC NP31330001

Eig.: L. Mclachlan

winnaar rasgroep 2

Shar-Pei Dragon Tale's Khaleesi's Rhaegal, NHSB 3003967

Eig.: N. Kempinga

                                                            

winnaar rasgroep 3

Bull Terrier Rocksolids Tornado And Dreams, NHSB 3057116

Eig.: M. De Boer

winnaar rasgroep 4

Dashond, ruwhaar Pier Du Chapeau, NHSB 3026857

Eig.: P. Van Oosten

                                                           

winnaar rasgroep 5

Shikoku Yuu-Saiki v.d. Egmato, NSHB 2737156

Eig.: E. Van Veghel

winnaar rasgroep 6

Beagle Ambassador Xandrina, NHSB 3047066

Eig.: A. Ellens

                                                             

winnaar rasgroep 7

Perdigueiro Português Viccor, NHSB 2929650

Eig.: L. Put

winnaar rasgroep 8

Cão de Agua PortuguêsMarinella's Wanted Dead Or Alive, AKC WS48428502

Eig.: K. Marangon

                                                           

winnaar rasgroep 9

Middenslag Poedel, zwart-wit-bruin Curlfinch Jakira, NHSB 3012104

Eig.: A. Platerink-Kroes

winnaar rasgroep 10

Whippet Creme Anglaise's Eat My Dust, NHSB 3029295

Eig.: J. Akerboom - van der Schaaf

                                                            

Alle BOB's vind je op de pagina Overzicht kampioenen en uitslagen tentoonstellingen.

De uitslagen van de Junior Handling vind je op de pagina Junior Handling 2017.

Iedereen van harte gefeliciteerd.

 

Auteur: Raad van Beheer

best in show

Deerhound King Prince Sense Of Beauty, NHSB 3050356,

Eig.: J.J. de Vos-Brugman

                   

reserve best in show

Cão de Agua Português Marinella's Wanted Dead Or Alive, AKC WS48428502,

Eig.: K.&D. Marangon

                  

winnaar rasgroep 1

Zwitserse Witte Herdershond Karuna Of Skah Dakota, NHSB G-1-2768477,

Eig.: T. Scheve

winnaar rasgroep 2

Affenpinscher Murimah Bona Capona, RKF 4301640,

Eig.: A. Bizin

                                

winnaar rasgroep 3

Airedale Terrier Beverly Hills Of The Aire Victory, NHSB 2956329,

Eig.: B. Spronck

                                                                

winnaar rasgroep 4

Dwergdashond, korthaar Minidogland Take After Sun, NHSB 3050644,

Eig.: P.P. Meier

winnaar rasgroep 5

Shikoku Yuu-Saiki V.d Egmato, NHSB 2737156,

Eig.: E.A.M. Veghel

                                

winnaar rasgroep 6

Beagle Red Americana Little Storm In A Teacup, RKF 4485158,

Eig.: Z.G. Kalimullina

                                                                

winnaar rasgroep 7

Ierse Setter Noble Jaylinn Of The Travlin Star, LOSH 1152209,

Eig.: R. van Hal

winnaar rasgroep 8

Cão de Agua Português Marinella's Wanted Dead Or Alive, AKC WS48428502,

Eig.: K.&D. Marangon

                              

winnaar rasgroep 9

Lhasa Apso Close To Perfection Next To You, NHSB 2797652,

Eig.: M. Radstok

                                                                

winnaar rasgroep 10

Deerhound King Prince Sense Of Beauty, NHSB 3050356,

Eig.: J.J. de Vos-Brugman

Alle BOBs vind je op de pagina "Overzicht kampioenen en uitslagen tentoonstellingen"

De uitslagen van de Junior Handling vind je op de pagina "Junior Handling 2017"

Iedereen van harte gefeliciteerd met het behaalde resultaat.

Auteur: Raad van Beheer

beste in show

Basenji Faraoland On A Bed Of Roses, SE 58514/2013,

Eig.: A.&.P. Alaerts Steele

                    

reserve best in show

Golden Retriever Dutchtab V.d. Beerse Hoeve, NHSB 2956706, 

Eig.: M.P. Gerritsen

                    

winnaar rasgroep 1

Puli, anders dan wit Bubbleton Act Of Sin, DKK DK12815/2013-0,

Eig.: E. Søgaard


winnaar rasgroep 2

Affenpinscher Murimah Bona Capona, RKF 4301640,

Eig.: A. Bizin

                   

winnaar rasgroep 3

Foxterrier Draadhaar Joker des Astucieux de Kerlabour, LOF 67856/6494,

Eig.: A.C. Christ

                                       


winnaar rasgroep 4

Dashond, ruwhaar Salerno v.d. Vliegende Kiep, NHSB 2994409,

Eig.: M.T.H.M. van Zijl

                                                         

winnaar rasgroep 5

Basenji Faraoland On A Bed Of Roses, SE 58514/2013,

Eig.: A.&.P. Alaerts Steele

winnaar rasgroep 6

Grand Basset griffon vendéen Frosty Snowman, NHSB 3058322,

Eig.: G.M. Huikeshoven

                   

winnaar rasgroep 7

Vizsla Korthaar Araz, NHSB 3001743,

Eig.: P. Gils

                                       

winnaar rasgroep 8

Golden Retriever Dutchtab V.d. Beerse Hoeve, NHSB 2956706,

Eig.: M.P. Gerritsen

                                                            

winnaar rasgroep 9

Maltezer Expana's Lucky Man, DKK DK01387/2016,

Eig.: M. Lauritsen

winnaar rasgroep 10

Italiaans Windhondje Redcomet Rock And Roll, NHSB 3093138,

Eig.: L. Sahuleka

                                    

Alle BOBs vind je op de pagina Overzicht kampioenen en uitslagen tentoonstellingen.

De uitslag van de Junior Handling vind je op de pagina Junior Handling 2017

Iedereen van harte gefeliciteerd met het behaalde resultaat.

Auteur: Raad van Beheer

 

Hieronder treft u de besluitenlijst aan van de 44e Buitengewone Algemene Vergadering van 5 september 2017:

  • Voorstel tot vaststelling balans en staat van baten en lasten 2016 – aangenomen
  • Voorstel tot dechargeverlening aan het bestuur inzake gevoerd financieel beleid 2016 - aangenomen
  • Voorstel tot vernieuwing applicatielandschap - aangenomen

Vernieuwing applicatielandschap
Zonder tegenstemmen heeft de Algemene Vergadering ingestemd met het voorstel tot vernieuwing van het applicatielandschap. Daarmee heeft de Algemene Vergadering ‘ja’ gezegd tegen een complex project dat zeker niet vroeger dan in het jaar 2021 tot een afronding zal komen. De Algemene Vergadering heeft daarmee echter ook ‘ja’ gezegd tegen een systeem waarmee de dienstverlening van de Raad van Beheer sterk verbetert en waarmee nieuwe vormen van dienstverlening mogelijk worden. Via de Raadar informeren wij u regelmatig over de stappen die gezet worden om te komen tot een nieuw applicatielandschap.

Auteur: Raad van Beheer

 

Eventuele bezwaren tegen onderstaande kennelnamen dienen voor 10 oktober 2017 bij het Bureau van de Raad van Beheer te worden ingediend.

De aanvragers worden erop attent gemaakt dat op 15 oktober 2017 de aanvragen worden opgestuurd naar de F.C.I. ter goedkeuring.   

De kennelnaam mag worden gebruikt zodra de registratiekaart is ontvangen. Toezending van reclamematerialen wil niet zeggen dat de kennelnaam is goedgekeurd. 

Kennelnamen Postcode / Woonplaats aanvrager
ADORABLE CHILD OF EMBLA  6721 MD  BENNEKOM
DE INNERLIJKE KRACHT  6843 PD  ARNHEM
FROM DOGS FOR JOY  8242 CD  LELYSTAD
FROM THE UPPERHILL  2861 BC  BERGAMBACHT
KAYLEGEND  7038 BL  ZEDDAM
KYLMÄNKUKKA  8024 CC  ZWOLLE
LABSWAY  7907 GA  HOOGEVEEN
L'AMOUR DE MA VIE  9088 AX  WIRDUM FR
NAGY BARÁTJA VIZSLA  6581 EC  MALDEN
OF BORNBRAND  3707 HH  ZEIST
ORANJEBLOESEM  7414 AC  DEVENTER
POMMETJE  3765 GG  SOEST
ROSE COLOSSUS  1437 EG  ROZENBURG NH
SHELBY'S SHELTER  1704 VX  HEERHUGOWAARD
V. CANIDUSIË  9891 AD  EZINGE
V.D. ZAANSEHOEVE  1474 MB  OOSTHUIZEN
V.'T SJONOUHOF  6035 RR  OSPEL

Auteur: Raad van Beheer

best in show

Welsh Springer Spaniel, Wild Chase des Vauriennes NHSB 2903762
Eig.: T.L. Harmsen

                    

reserve best in show

Grand Basset griffon vendéen, Frosty Snowman NHSB 3058322
Eig.: G.M. Huikeshoven

                              

winnaar rasgroep 1

Australian Shepherd, Austrian Dream Be Well Suited of Wispafete IKC Z76090
Eig.: S. Gibbons


winnaar rasgroep 2

Bordeaux Dog, Kadinsky from the Red Squirrels NHSB 2984806
Eig.: W. Toonen

                                    

winnaar rasgroep 3

Welsh Terrier, Cinderella of the Southern Point NHSB 3006961
Eig.: M. Smeets

                                                                    

Winnaar rasgroep 4

Dashond, langhaar, Luitenant Generaal v.d. Hoefstal NHSB 2996949
Eig.: K. Versluis

                                    

winnaar rasgroep 5

Basenji, Du Vieux Bry of Dodgy Dog NHSB 3069718
Eig.: S.F. Holman

winnaar rasgroep 6

Grand Basset griffon vendéen, Frosty Snowman NHSB 3058322
Eig.: G.M. Huikeshoven

                                   

winnaar rasgroep 7

Vizsla Korthaar, Araz NHSB 3001743
Eig.: P. v. Gils

                                                                   

winnaar rasgroep 8

Welsh Springer Spaniel, Wild Chase des Vauriennes NHSB 2903762
Eig.: T.L. Harmsen

                                   


winnaar rasgroep 9

Lhasa Apso, Close To Perfection Next To You NHSB 2797652
Eig.: M. Radstok

winnaar rasgroep 10

Italiaans Windhondje, Lilette Glitzerflitzer VDH/WI 4380
Eig.: C. Spiekermann

                                                                    

Alle BOBs vind je op de pagina Overzicht kampioenen en uitslagen tentoonstellingen. 

Een overzicht van alle Benelux Jeugdwinners, Benelux Winners, Benelux Veteranen Winners en een overzicht van alle honden die zich gekwalificeerd hebben voor Crufts 2019 vind je op de pagina Benelux Titel Winnaars Nederland. 

De uitslagen van de Junior Handling vind je op de pagina Junior Handling 2017.

Iedereen van harte gefeliciteerd met het behaalde resultaat.